Aukštos Kokybės HD-SDI optinių laikmenų keitiklis Pluošto HD SDI Siųstuvas & Imtuvas-Vaizdo Garso signalas, daugiau ląstelienos 1 pora

Atsiliepimai (1)   |   Parašyti atsiliepimą

Nauja

Yra sandėlyje


154.77

€188.75

Aukšta Kokybė Ir Didelis Efektyvumas

HD-SDI prie optinio pluošto Media converter, Vaizdo/Garso duomenys, daugiau ląstelienos

Nemokamas Prekių Pristatymas Ir Greitas Pristatymas

Apžvalga: Šis produktas yra mūsų naujai sukurta HD SDI Optinis, produktas naudoja pažangiausias visų skaitmeninių vaizdo ir optinio pluošto perdavimo technologijų, skaitmeninio signalo HD-SDI, HD signalo formatai 19.4 Mb / s iki 1.485 Gbps į 2.97 Gb / s, sistema palaiko SMPTE292, SMPTE259M, signalo SMPTE297M, SMPTE305M, SMPTE310M ir DVB-ASI (EN50083-9) .

Savybės: Jis palaiko maksimali rezoliucija iki 1920 * 1080I @ 60Hz; Paramos skaitmeninio signalo 19.4 Mbps(SD-SDI) & 1.485 Gb / s(HD-SDI). Paramos sistema SMPTE292,SMPTE259M,signalo SMPTE297M, SMPTE305M, SMPTE310M ir DVB-ASI (EN50083-9) Optiniai režimu, naudojant FC sąsaja, karšto keitimu srityje; Palaiko HDSDI signalo įvesties ir išvesties instrukcijos; Palaiko Plug and Play. Perdavimo atstumas: 0~20Km vienu režimu.0~300 Metrų iki multimode

Apžvalga:

"High-definition multimedia priežiūros programas, dažnai reikia HD nesuspaustų skaitmeninio garso ir vaizdo signalo šaltinio tolimojo perdavimo. Bet tolimojo perdavimo, naudojant tradicinius laidas, visada yra išėjimo signalas yra silpnas, pažeidžiamas trukdžių reiškinius. Vienu metu perdavimo atstumas yra trumpas, gali neatitikti multimedijos informaciją reikalavimai tolimojo perdavimo ir kitomis progomis, naudoti HDSDI-T / R Optinio perdavimo HDSDI signalas, visiškai išspręsti tokias problemas, perdavimo atstumas 1 m -20 km. Tuo tarpu Optinio perdavimo su mažas slopinimas, pralaidumo trukdžių situacija, aukštą saugos lygį, mažas dydis, lengvas ir kt., ji nepakartojama privalumų tolimojo perdavimo ir ypatingoje aplinkoje. Be to, HDSDI įranga i n daugiaformačių programų sistemos, kuri taupo statybos kaštai ir sudėtingumas linija eiti, bet taip pat, siekiant užtikrinti aukštos kokybės tikslą įmanoma.

Taikoma : tolimojo perdavimo karines pratybas HD vaizdo signalo Saugumo stebėsenos aukštos raiškos vaizdo signalo tolimojo perdavimo HD vaizdo signalo perdavimo didelio masto spektakliai įvairių aukštos raiškos vaizdo turėtų proga

Parametrai:

Optinio pluošto

a) 1000BASE_LX IEEE802.3z pagal optinė jungtis specifikaciją

b) Įvesties optinis centras bangos ilgis: 1310nm

c) Perduoda galia: -9.5 ~ -3dBm vidutinis optinės galios @ 1310nm

d) šviesa-gauna jautrumą: -21dBm @ 1310nm vidutinis optinės galios

e) Naujienos iš santykinis intensyvumas: -116 DB / Hz

h) Return loss: mažiau kaip 10 dB

i) Perdavimo kodas norma: 240M Hz ~ 1.49 G Hz

j) Perdavimo atstumas: 1 m - 300 m multimode pluošto

k) 1 m - 20 km vienos rūšies pluošto

Aplinkos sąlygos: Darbo temperatūra: -20 laipsniu~ + 70 laipsnio Sandėliavimo temperatūra: nuo -40 laipsnių ~ + 80 laipsnių, Santykinė Drėgmė: nuo 0 iki 95% (be kondensato)

Matmenys (mm): 90Lx88Wx25H

LED indikatoriai instrukcija:

Siųstuvas rodikliai instrukcija: l PWR / D - power duomenų rodiklis, elektra žalia, raudona ir žalia, kai yra duomenų. l SDI - SDI signalo žibintai, žalia, kai signalas, signalas yra raudonos spalvos.

Imtuvas rodikliai instrukcija: l PWR / D - power duomenų rodiklis, elektra žalia, raudona ir žalia, kai yra duomenų. l SDI - optinio pluošto signalo žibintai, žalia, kai signalas, ne ryškiai raudona.

Paketas Apima:

1 x Siųstuvo (be RS-485 duomenų)

1 x Imtuvas (be RS-485 duomenų )

2 x maitinimo DC5V/2A

Pristatymas : Mes Laivas visame Pasaulyje, prekės bus išsiųstos per 1~3 darbo dienos po visą jūsų mokėjimo ! Mes laivas jį EMS , FedEx, DHL taip, kaip buvo susitarta.

Mokėjimas : priimame alipay čia . Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. Paypal.

Grąžinimo Politika:

1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 14 dienų.

4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

5. Prašome susisiekti su mumis pirmą elektroniniu paštu, prieš grįžtant savo daiktą, nes kai kurie sprendimai negali reikalauti, kad grįžta savo elementą.Grąžinama prekė turi būti nauja būklės, su visais priedais.

6. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

Žymos: media converter pluošto, media converter, optinių laikmenų keitiklis, Pigūs media converter pluošto, Aukštos Kokybės media converter, Kinija optinių laikmenų keitiklis Tiekėjų

Parama 19.4 Mbps(SD-SDI) & 1.485 Gb / s(HD-SDI)
spalva Juoda
Modelio Numeris SZYTG-HDSDI
Prekės Pavadinimas GuantaiTelcom
RS485 duomenų funkcija No
Pakuotės Svoris 0.8kg (1.76lb.)
Įrenginio Tipas Pora
Pakuotės Dydis 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)

Parašyti atsiliepimą

Aukštos Kokybės HD-SDI optinių laikmenų keitiklis Pluošto HD SDI Siųstuvas & Imtuvas-Vaizdo Garso signalas, daugiau ląstelienos 1 pora

Aukštos Kokybės HD-SDI optinių laikmenų keitiklis Pluošto HD SDI Siųstuvas & Imtuvas-Vaizdo Garso signalas, daugiau ląstelienos 1 pora

Panašūs produktai:

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€21.11
DHL Nemokamas Pristatymas TM-600 Multi-funkcinis ADSL2+ Testeris / ADSL Testeris / ADSL Įrengimo ir Priežiūros Priemonės Aprašymas: TM-600 ADSL2+ testeris, specialiai sukurta xDSL linijos bandymas (xDSL yra: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL ir kt.) ir techninės priežiūros Ji suteikia xDSL bandymo, PPPoE dial bandymo, DMM bandymo, Modemo emuliacija, linijos įtampos indikacijos ir pan. TDR ir Tonas Sekimo funkcija gali
€161.43
1080P HD HAINAUT CVI TVI Pluošto optinis vaizdo konverteris, 2 Kanalų Vaizdo Optinis Conveter Vienos rūšies 20KM Gaminio Apžvalga: Keitiklis vienu metu gali perduoti 2 kanalų HD-CVI/TVI/HAINAUT per vieną-mode optinio pluošto. LED nurodo, iš karto stebėjimo sistemos būklė. Įtaisai yra arba atskiras arba rack-mount montavimas, tinka įvairių darbo aplinką. Tai be nuostolių, ir ne suspaudimo realaus laiko perdavimo. Ypatybė: Ne-suspaudimo
€59.51
1Port 10/100Mbps Ethernet, kad pluošto Media Converter & 4ports 10/100Mbps Ethernet, kad pluošto Media Converter Aukščiausios Kokybės & Penkių metų Garantija ir Gamyklos Kainą. Apžvalga: tai sudaro vienas 1port 10/100M ethernet, kad pluošto konverteris ir vienas 4ports 10/100M ethernet, kad pluošto keitiklis. 10/100 mbps prisitaikanti Ethernet optinio tinklo siųstuvai-imtuvai , Patvirtinantis
€35.60
Nemokamas Pristatymas HT-336J pluošto užspaudimo įrankis Didmeninės Kainos ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Mokėjimo Mes priimame tik Alipay mokėjimų. Pristatymas * Visi užsakymai bus apdorojami 1 darbo dienų nuo apmokėjimo dienos. * Prašome įsitikinti, adresą jūsų mokėjimo metu. * Prašome leisti pakankamai laiko pristatymu
€35.49
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€29.29
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€48.02
Šarvuotos Fiber Patch Cord Laidas,SC/PC-SC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125, Simplex,30Meters Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Įterpties
€33.11
Nemokamas Pristatymas Aukštos kokybės Optinis adapteris ST Moterų MK Vyrų Adapteris Multimode Hibridas adapteris Šis ST(Moterų), MK(Male) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma veikimą, jungimo ir jungtis tarp skaidulų optika. Ypatybė: Daugkartinio naudojimo iki 1000 kartų Didelio tikslumo bei geros compatiblity Didelis
€13.73
Bangos ilgis Skyriaus Multiplexer Dual Ląstelienos (2 įvesties 16 išvestis) 8 Kanalo DWDM Mux Demux Savybės Mažas (Insertion Loss Didelės Izoliacijos Mažas PDL Kompaktiškas Dizainas Geras kanalo į kanalą vienodumą Programos DWDM Sistema PON Tinklai Kabelinės televizijos Nuorodos Skaidulų optinis stiprintuvas Bangos ilgio maršrutą Specifikacijos Punktas Vienetas Parametrai Kanalų
€380.81
Nemokamas Pristatymas YJ-200P 30mw 20km Mini Optinio Pluošto Raudonojo Lazerio Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelių Testeris 30mw Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi,
€32.91
10G 1550nm 80km XFP siųstuvas-imtuvas, DDM funcion,dual LC jungtis,suderinama su Kadagio Sistema Produkto Savybės 10GBASE-ZR XFP 1550nm 80km optinis siųstuvas-imtuvas Aukštos Kokybės su ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ir RoHS sertifikatai Vidutinė Išėjimo Galia:0~4dBm Imtuvo Jautrumas:-24dBm Palaiko 9.95 Gb/s 11.1 Gb/s sparta bitais Hot-pluggable XFP pėdsaką Nuorodą ilgis
€360.07